2019-07-23 11:32

Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej w Morawinie

16 stycznia 2016 roku uczniowie naszej szkoły i dzieci z oddziałów przedszkolnych bawili się na corocznej zabawie choinkowej.Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Bożena Lazarek, która przywitała wszystkich przybyłych gości i złożyła najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Miłym akcentem do życzeń był program artystyczny przygotowany przez uczniów klas I –VI oraz występy dzieci z oddziałów przedszkolnych. Następnie rozpoczęła się zabawa, podczas której cała społeczność szkolna miała okazję się spotkać i świetnie się bawić. Oprócz tańców atrakcją imprezy były konkursy dostarczające uczestnikom wielu emocji (oczywiście tych pozytywnych). Podczas przerwy w zabawie, można było skorzystać z pysznego poczęstunku przygotowanego przez mamy, które zadbały o wszystkich. Zabawa przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze i z pewnością na długo zostanie zapamiętana przez wszystkich uczestników.

Występ najmłodszych dzieci:

i trochę starszych przedszkolaków:

Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły:

Później wszyscy świetnie się bawili...