2019-07-23 11:52

Sprawozdanie z balu karnawałowego

dla dzieci w Szkole Podstawowej w Morawinie

9 lutego 2016 roku

W dniu 09 lutego 2016 r. miała miejsce szkolna zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli przedszkolacy oraz uczniowie z klas I – III naszej szkoły. Dzieci z utęsknieniem czekały na ten dzień, ponieważ nie mogły się doczekać zaprezentowania swoich wspaniałych strojów oraz wspólnej zabawy. Organizatorem balu była klasa III wraz z wychowawczynią.

Po uroczystym powitaniu zebranych, dzieci z klasy III zaprezentowały krótką inscenizację wprowadzającą w tematykę i nastrój wspólnej zabawy.

Następnie wszystkie dzieci z poszczególnych oddziałów wraz z wychowawczyniami zaprezentowały swoje stroje we wspólnej zabawie tworząc barwne korowody i kółka.

Wszyscy uczestnicy poczuli się jak bohaterowie świata bajek. Nie zabrakło księżniczek, czarodziejów , wróżek i innych kolorowych postaci.